Ana González

Ana González, Middenvelder van FC Levante Badalona
Positie
Middenvelder
Huidige club
FC Levante Badalona
Competitie
Liga F
Rugnummer
#20

Ana González is een profvoetbalster die speelt als middenvelder en uitkomt voor FC Levante Badalona. Bij FC Levante Badalona draagt zij rugnummer 20.

Carrière van Ana González

In de geregistreerde carrière van Ana González staan 2 overgangen en 1 club. De vroegst vastgelegde stap dateert van 26 juli 2026, toen zij FC Levante Badalona verruilde voor Madrid CFF. Haar meest recente overgang vond plaats op 27 juli 2026 naar Madrid CFF, overgekomen van FC Levante Badalona (free agent).

  1. 27 juli 2026: naar Madrid CFF (van FC Levante Badalona) — Free agent
  2. 26 juli 2026: naar Madrid CFF (van FC Levante Badalona) — Free agent

Huidige club

Ana González staat op dit moment onder contract bij FC Levante Badalona, uitkomend in de Liga F. Op de clubpagina van FC Levante Badalona vind je de volledige selectie, het programma en de actuele stand.

Clubs waar Ana González voor speelde

Transferhistorie

SeizoenVanNaarDatumType
2026-27FC Levante BadalonaMadrid CFF27 juli 2026Free agent
2026-27FC Levante BadalonaMadrid CFF26 juli 2026Free agent

Veelgestelde vragen over Ana González

Bij welke club speelt Ana González?

Ana González speelt met rugnummer 20 bij FC Levante Badalona als middenvelder.

Op welke positie speelt Ana González?

Ana González speelt als middenvelder.

Voor welke clubs speelde Ana González eerder?

Ana González speelde eerder voor Madrid CFF.

Wat was de laatste transfer van Ana González?

De laatste geregistreerde transfer van Ana González was op 27 juli 2026, van FC Levante Badalona naar Madrid CFF.

Gegevens samengesteld uit API-Football, Wikipedia en de redactie van Vrouwenvoetbal24.