E. Gaines-Ramos

E. Gaines-Ramos, Aanvaller van Washington Spirit
Positie
Aanvaller
Huidige club
Washington Spirit
Competitie
NWSL
Rugnummer
#29

E. Gaines-Ramos is een profvoetbalster die speelt als aanvaller en uitkomt voor Washington Spirit. Bij Washington Spirit draagt zij rugnummer 29.

Carrière van E. Gaines-Ramos

In de geregistreerde carrière van E. Gaines-Ramos staan 4 overgangen en 1 club. De vroegst vastgelegde stap dateert van 5 januari 2025, toen zij Washington Spirit verruilde voor Washington Spirit. Haar meest recente overgang vond plaats op 30 december 2025 naar Washington Spirit, overgekomen van Tampa Bay Sun (return from loan).

  1. 30 december 2025: naar Washington Spirit (van Tampa Bay Sun) — Return from loan
  2. 22 augustus 2025: naar Tampa Bay Sun (van Washington Spirit) — -
  3. 21 juli 2025: naar Tampa Bay Sun (van Washington Spirit) — Loan
  4. 5 januari 2025: naar Washington Spirit (van Washington Spirit) — -

Huidige club

E. Gaines-Ramos staat op dit moment onder contract bij Washington Spirit, uitkomend in de NWSL. Op de clubpagina van Washington Spirit vind je de volledige selectie, het programma en de actuele stand.

Clubs waar E. Gaines-Ramos voor speelde

  • Tampa Bay Sun

Transferhistorie

SeizoenVanNaarDatumType
2026Tampa Bay SunWashington Spirit30 december 2025Return from loan
2026Washington SpiritTampa Bay Sun22 augustus 2025-
2026Washington SpiritTampa Bay Sun21 juli 2025Loan
2026Washington SpiritWashington Spirit5 januari 2025-

Veelgestelde vragen over E. Gaines-Ramos

Bij welke club speelt E. Gaines-Ramos?

E. Gaines-Ramos speelt met rugnummer 29 bij Washington Spirit als aanvaller.

Op welke positie speelt E. Gaines-Ramos?

E. Gaines-Ramos speelt als aanvaller.

Voor welke clubs speelde E. Gaines-Ramos eerder?

E. Gaines-Ramos speelde eerder voor Tampa Bay Sun.

Wat was de laatste transfer van E. Gaines-Ramos?

De laatste geregistreerde transfer van E. Gaines-Ramos was op 30 december 2025, van Tampa Bay Sun naar Washington Spirit.

Gegevens samengesteld uit API-Football, Wikipedia en de redactie van Vrouwenvoetbal24.