Jessica Mazo

- Positie
- Middenvelder
- Huidige club
- FC Fleury 91
- Competitie
- Première Ligue
- Rugnummer
- #6
Jessica Mazo is een profvoetbalster die speelt als middenvelder en uitkomt voor FC Fleury 91. Bij FC Fleury 91 draagt zij rugnummer 6.
Huidige club
Jessica Mazo staat op dit moment onder contract bij FC Fleury 91, uitkomend in de Première Ligue. Op de clubpagina van FC Fleury 91 vind je de volledige selectie, het programma en de actuele stand.
Veelgestelde vragen over Jessica Mazo
Bij welke club speelt Jessica Mazo?
Jessica Mazo speelt met rugnummer 6 bij FC Fleury 91 als middenvelder.
Op welke positie speelt Jessica Mazo?
Jessica Mazo speelt als middenvelder.
Gegevens samengesteld uit API-Football, Wikipedia en de redactie van Vrouwenvoetbal24.