Lara Meroni

Lara Meroni, Middenvelder van 1. FC Nürnberg
Positie
Middenvelder
Huidige club
1. FC Nürnberg
Competitie
Frauen-Bundesliga
Rugnummer
#11

Lara Meroni is een profvoetbalster die speelt als middenvelder en uitkomt voor 1. FC Nürnberg. Bij 1. FC Nürnberg draagt zij rugnummer 11.

Biografie van Lara

Lara Meroni is een middenvelder die uitkomt voor 1. FC Nürnberg. Bij de club speelt zij met rugnummer 11.

Als middenvelder maakt Meroni deel uit van de selectie van 1. FC Nürnberg. Haar huidige club en rugnummer vormen de beschikbare gegevens over haar voetbalcarrière.

Huidige club

Lara Meroni staat op dit moment onder contract bij 1. FC Nürnberg, uitkomend in de Frauen-Bundesliga. Op de clubpagina van 1. FC Nürnberg vind je de volledige selectie, het programma en de actuele stand.

Statistieken 2025-26

In 2025-26 kwam Lara Meroni tot 13 officiële wedstrijden, goed voor 831 speelminuten. Daarin was zij goed voor 0 doelpunten en 1 assist, een gemiddelde van 0,08 doelpuntbijdrage per wedstrijd. Aan kaarten kreeg zij 1 gele kaart en 1 rode kaart.

SeizoenWedstrijdenMinutenGoalsAssistsGeelRood
2025-26138310111

Veelgestelde vragen over Lara Meroni

Bij welke club speelt Lara Meroni?

Lara Meroni speelt met rugnummer 11 bij 1. FC Nürnberg als middenvelder.

Op welke positie speelt Lara Meroni?

Lara Meroni speelt als middenvelder.

Hoeveel goals maakte Lara Meroni dit seizoen?

In 2025-26 maakte Lara Meroni 0 doelpunten en gaf zij 1 assist in 13 wedstrijden.

Gegevens samengesteld uit API-Football, Wikipedia en de redactie van Vrouwenvoetbal24.