Lucy Robinson

- Positie
- Verdediger
- Huidige club
- Manchester United Women
- Competitie
- Women's Super League
- Rugnummer
- #43
Lucy Robinson is een profvoetbalster die speelt als verdediger en uitkomt voor Manchester United Women. Bij Manchester United Women draagt zij rugnummer 43.
Carrière van Lucy Robinson
In de geregistreerde carrière van Lucy Robinson staan 28 overgangen en 2 clubs. De vroegst vastgelegde stap dateert van 29 juni 2026, toen zij Manchester United verruilde voor Robinson Lucy. Haar meest recente overgang vond plaats op 29 juni 2026 naar Robinson Lucy, overgekomen van Manchester United (free agent). Eerder speelde zij onder meer voor Manchester United, Robinson Lucy.
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
- 29 juni 2026: naar Robinson Lucy (van Manchester United) — Free agent
Huidige club
Lucy Robinson staat op dit moment onder contract bij Manchester United Women, uitkomend in de Women's Super League. Op de clubpagina van Manchester United Women vind je de volledige selectie, het programma en de actuele stand.
Clubs waar Lucy Robinson voor speelde
- Manchester United
- Robinson Lucy
Transferhistorie
| Seizoen | Van | Naar | Datum | Type |
|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
| 2026-27 | Manchester United | Robinson Lucy | 29 juni 2026 | Free agent |
Veelgestelde vragen over Lucy Robinson
Bij welke club speelt Lucy Robinson?
Lucy Robinson speelt met rugnummer 43 bij Manchester United Women als verdediger.
Op welke positie speelt Lucy Robinson?
Lucy Robinson speelt als verdediger.
Voor welke clubs speelde Lucy Robinson eerder?
Lucy Robinson speelde eerder voor Manchester United, Robinson Lucy.
Wat was de laatste transfer van Lucy Robinson?
De laatste geregistreerde transfer van Lucy Robinson was op 29 juni 2026, van Manchester United naar Robinson Lucy.
Gegevens samengesteld uit API-Football, Wikipedia en de redactie van Vrouwenvoetbal24.