S. Hogan

S. Hogan, Keeper van NJ/NY Gotham FC
Positie
Keeper
Huidige club
NJ/NY Gotham FC
Competitie
NWSL
Rugnummer
#1

S. Hogan is een profvoetbalster die speelt als keeper en uitkomt voor NJ/NY Gotham FC. Bij NJ/NY Gotham FC draagt zij rugnummer 1.

Carrière van S. Hogan

In de geregistreerde carrière van S. Hogan staan 2 overgangen en 1 club. De vroegst vastgelegde stap dateert van 30 december 2024, toen zij Portland Thorns verruilde voor NJ/NY Gotham FC. Haar meest recente overgang vond plaats op 28 januari 2025 naar NJ/NY Gotham FC, overgekomen van Portland Thorns (transfer).

  1. 28 januari 2025: naar NJ/NY Gotham FC (van Portland Thorns) — Transfer
  2. 30 december 2024: naar NJ/NY Gotham FC (van Portland Thorns) — Transfer

Huidige club

S. Hogan staat op dit moment onder contract bij NJ/NY Gotham FC, uitkomend in de NWSL. Op de clubpagina van NJ/NY Gotham FC vind je de volledige selectie, het programma en de actuele stand.

Statistieken 2025-26

In 2025-26 kwam S. Hogan tot 2 officiële wedstrijden, goed voor 189 speelminuten.

SeizoenWedstrijdenMinutenGoalsAssistsGeelRood
2025-2621890000

Clubs waar S. Hogan voor speelde

Transferhistorie

SeizoenVanNaarDatumType
2026Portland ThornsNJ/NY Gotham FC28 januari 2025Transfer
2026Portland ThornsNJ/NY Gotham FC30 december 2024Transfer

Veelgestelde vragen over S. Hogan

Bij welke club speelt S. Hogan?

S. Hogan speelt met rugnummer 1 bij NJ/NY Gotham FC als keeper.

Op welke positie speelt S. Hogan?

S. Hogan speelt als keeper.

Voor welke clubs speelde S. Hogan eerder?

S. Hogan speelde eerder voor Portland Thorns.

Wat was de laatste transfer van S. Hogan?

De laatste geregistreerde transfer van S. Hogan was op 28 januari 2025, van Portland Thorns naar NJ/NY Gotham FC.

Hoeveel goals maakte S. Hogan dit seizoen?

In 2025-26 maakte S. Hogan 0 doelpunten en gaf zij 0 assists in 2 wedstrijden.

Gegevens samengesteld uit API-Football, Wikipedia en de redactie van Vrouwenvoetbal24.